browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zastępy harcerek

W drużynie działają zastępy:

Dubissa

W Dubissie każda harcerka jest pomocna. Staramy się być czystymi w mowie i uczynkach. Jesteśmy kreatywne, potrafimy stworzyć coś z niczego. Niesiemy pomoc zawsze, jeśli nadarzy się taka okazja. Jesteśmy ofiarne, jak rzeka, która daje, a od innych nic nie żąda. Wyznaczamy sobie cele i staramy się je osiągnąć. Jak rzeka. Do celu.

Polesie

Łapie wszystko co mu życie niesie.

Dziewczęta są zaradne,kreatywne

I wszystkim wydają się pozytywne.

W życiu harcerek zżytych z przyrodą

Każda wędrówka jest dla nich przygodą.

Pomoc i troska wszystkiemu dookoła

To w nas aż krzyczy i woła!

Jesteśmy harcerki utalentowane i kochane,a przy tym zabawne,muzykalne i miłe

I to w nas wszystko się kryje.

Zapraszamy!

 

Ragis

Zastęp nazywa się „Ragis” od polskiego weterana, który walczył za naszą Ojczyznę. Chciałybyśmy zaprosić Cię do dołączenia do Nas. Nasz zastęp jest odważny, mamy odwagę by podejść do kogoś i zapytać o jego zdanie w danej sprawie, jest też mądry, gdyż podejmujemy mądre i przemyślane decyzje ale co najważniejsze jest także oddany ojczyźnie! Oprócz tego każda z Nas jest pomocna, przyjacielska, pogodna, miła, pożyteczna, troskliwa, wrażliwa, pomysłowa, oszczędna i pracowita. Ponieważ harcerka powinna być wzorem do naśladowania dla innych osób!